Widget Image

Şirketimiz 1985 yılında kurulmuş olup, doğruluk çizgisinden sapmadan, dürüst, güvenilir ve sağlam adımlar atarak yoluna devam etmektedir. Hizmet alanı olarak; gayrimenkul, sanayi ve konut arsaları alım satımı, inşaat proje mühendislik hizmetleri vermekte ve prestijli yaşam alanları inşaa etmektedir.

 

YATIRIMCI İLİŞKİLERİMİZ

AnasayfaYATIRIMCI İLİŞKİLERİMİZ

Şirketlerin yatırımları baz alınmak suretiyle etkili iletişim kanalları kurularak, odak noktası olan firmalar ile birlikte iletişimin devamlı hale getirilmesi adına; gerçekleştirilen faaliyetler yatırımcı ilişkileri olarak ön plana çıkmaktadır. Şirket ile potansiyel yatırımcıların yanı sıra mevcut yatırımcıları bir araya getirmek suretiyle, güvene dayanan bir yapı oluşması ve sağlıklı bir iletişim kurulması adına yatırımcı ilişkileri önemli bir yer kaplamaktadır. Devamlı olarak iletişim halinde kalmak adına gündemde olan çalışmalar daha doğru biçimde süreklilik arz edebilmektedir.

 

Bağdatlı şirketler grubu olarak yatırımlar oluştururken müşteri memnuniyeti her daim ön plana alınarak çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Hedef müşterinin menfaati dikkate alınmak suretiyle çalışmalar bu doğrultuda devam etmekte ve profesyonel bir

destek sağlanmaktadır. Birbirinden değişik sektörler bazında yürütülen yatırımları yenilikçi bir yaklaşım ile sürdürmeyi amaç edinmiş olan firma kapsamında, özellikle sürdürülebilirlik en önemli ilkedir. Yeni yatırımcılar için farklı pazar alanları oluşturma konusunda engin bir tecrübeye sahip olan öncü firma olarak ön plana çıkıyor.

Bağdatlılar Şirketler Grubu, şu an için halka açık bir şirket olmadığından dolayı Şirket içinde Yatırımcı İlişkileri Bölümü bulunması mecburi değildir. Ancak ilerleyen süreçler adına ise halka arz için gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, yatırımcı ilişkileri açısından Stratejik Planlama ve Yatırımcı İlişkileri bazında yeni bir birim oluşturma çalışmaları hedef olarak belirlenmiş durumdadır. Bu açıdan yürütülen çalışmalar için projelendirme aşaması şu an plan dahiline alınmış şekilde devam ediyor.