Widget Image

Şirketimiz 1985 yılında kurulmuş olup, doğruluk çizgisinden sapmadan, dürüst, güvenilir ve sağlam adımlar atarak yoluna devam etmektedir. Hizmet alanı olarak; gayrimenkul, sanayi ve konut arsaları alım satımı, inşaat proje mühendislik hizmetleri vermekte ve prestijli yaşam alanları inşaa etmektedir.

 

98

Samimiyetle

Açık olalım, Adil olalım, Saygılı olalım...

99

Biz Olalım

Katılalım, Paylaşalım, Keyif alalım. Sahiplenelim.

97

Çözüm Odaklı

Hayal edelim, Çevik Olalım, Verimli olalım,

98

Uygulayıcı

Ölçümleyelim, Kıyaslayalım, Takip Edelim.

h

İnsan Kaynakları
32 yıllık tecrübesiyle sektörün her daim lideri olmayı başaran BAĞDATLILAR ŞİRKETLER GRUBU, gerçekleştirdiği müşteri odaklı çalışmalar dahilinde, en iyi hizmeti sunmaktadır. Özellikle nitelikli hizmet anlayışını yenilikçi bir düşünce ile bir araya getirmek suretiyle sektörün tüm gelişmelerini takip ederek, kendisini devamlı şekilde güncellemektedir. Bulunduğu sektör kapsamında gündemi belirleyen bir firma olarak ön plana çıkan şirket bağlamında, müşteri memnuniyeti ön plana alınarak çalışmalar sürdürülmektedir.

Bugüne dek elde edilen sağlam referanslar ile birlikte müşterilere ayrı bir güven aşılanarak grup sinerjisi firma kapsamında en iyi şekilde yaratılmaktadır. Şimdiye kadar gerçekleştirilen projelendirilmeler kapsamında her daim olumlu geri dönüşlerin alındığı iletişimde, şirketin daha fazla büyümesine olanak tanımış durumdadır. Uzman bir kadro ve geçmişten günümüze elde edilen büyük tecrübe ile güvenilir yönetim kurulu kapsamında, sektörün her alanında en iyi hizmet sağlanmaktadır.

Bizimle çalışmak ister misiniz?
Bağdatlılar Şirketler grubunda çalışmak istiyorsanız, hemen başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sizinle beraber büyüyelim.

Küreselleşen dünyanın zorlu rekabet koşullarında Bağdatlılar Grubu hâlen gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanmaktadır. Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yapan grupta, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır.

Aramıza Hoşgeldiniz

Bağdatlılar Grubu şirketleri kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler, tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.
z

Dürüstlük

Yaptığınız işte daima dürüst ve doğrudan yana olun.. Unutmayınız ki yalan yalan doğurur...

v

Gelişime Açık

Yeniliklere, yeni teknolojilere her zaman açık olun.. Yeni şeyler öğrenmek hepimize katkı sağlayacaktır.

c

Parlak Fikirli

Sığ düşüncelerden arının ve yenilikçi fikirlerle yenilik getirecek projelere imza atın...

n

Ekip Çalışması

``Bir elin nesi var iki elin sesi var`` atasözünü bir ilke haline getirin ve ekip çalışmalarından kaçınmayın..