Widget Image

Şirketimiz 1985 yılında kurulmuş olup, doğruluk çizgisinden sapmadan, dürüst, güvenilir ve sağlam adımlar atarak yoluna devam etmektedir. Hizmet alanı olarak; gayrimenkul, sanayi ve konut arsaları alım satımı, inşaat proje mühendislik hizmetleri vermekte ve prestijli yaşam alanları inşaa etmektedir.

 

BAĞDATLILAR KİMDİR

AnasayfaBAĞDATLILAR KİMDİR

Bağdatlılar, bundan tam olarak 33 sene önce 1985 yılında özellikle Trakya ve Marmara bölgelerinde emlak sektöründeki eksiklikleri gidermek amacı ile kurulmuş olan bir şirketler grubuna verilen isimdir. Bu şirketler grubunun bir kuruluşu olan bu firma kurulduğu günden bu yana Trakya ve Marmara bölgeleri başta olmak üzere bölgede kısa sürede lider olmak vizyonu ile çalışmalarına başlamış bir firmadır. Kurulduğu dönem olan 1985 yılında tüm Trakya ve Marmara bölgeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’yi de kapsayan bir emlak sektörü firması anlamında açık vardı. Bu açığa bir talep olarak doğan Bağdatlılar, kendilerine temel ilke olarak her zaman bulundukları sektörde en iyi olmayı hedeflemişlerdir.

Lider olma hedefi ile sektöre adım adan Bağdatlılar, her daim bu alanda ilerlemek için kurucularından çalışanlarına kadar özveri ile yaklaşmakta ve bu şekilde çalışmaktadırlar. Kendilerine ve çalışanlarına emlak sektöründe Türkiye’nin lideri olmalarını hedefleyen Bağdatlılar, günümüzde hedefledikleri amaca ulaşmışlardır. Hedefledikleri amaca ulaşan firma hatta amaçlarının da üstüne çıkarak günümüzde insanlara yeni ve farklı yaşam alanları sunmak amacı ile yepyeni inşaat projelerinin içerisine girmiş durumdadır.

 

Pek çok yeni ev sahibi olmayı düşünen kişi tarafından sıklıkla tercih edilen Bağdatlılar firmasının projeleri, her geçen gün satışlarını artırmaktadır. Bunun yanı sıra Bağdatlılar firması kendine bağlı olarak Türkiye genelinde onlarca emlak ofisine de sahip olup bu sayede insanlara da iş olanağı sağlamaktadır.

 

Kuruluşundan bu yana 2 kuşak değiştiren Bağdatlılar, son olarak bagdatlilar daha genç, dinamik ve yenilikçi bir kadro ile yollarına devam etmektedirler. Bu anlamda emlak sektörü dışında da yeni sektörlere girişimde bulunan Bağdatlılar, son olarak Silah ve Savunma sektörüne de adım atarak yenilikçi ve girişimci kişiliklerini ortaya koymuş durumdadır. Bunun yanısıra  emlak ve silah ve savunma sektörlerinin yanında da otomotiv, hayvancılık ve perakende sektörlerine de giriş yapan Bağdatlılar, proaktif kişilikleri ile de her sektörde başarılı olabileceklerini kanıtlamışlardır.

 

Girdikleri her sektörde Türkiye’nin en iyisini olmayı hedefleyen Bağdatlılar, bunu başardıklarını ise girdikleri farklı farklı sektördeki yükselişleri ile de kısa sürede hem rakiplerine hemde müşterilerine kanıtlamış durumdadırlar. Girdikleri her sektörde başarılı olan firma, hem kazançlarını oldukça fazla bir oranda katlamış hemde aynı zamanda müşterilerine kendilerine güvenmeleri adına muhteşem bir fırsat sunmuşlardır. Son olarak da Ar-ge çalışmalarına da önem vermenin değerini bilen firma bu alanda da yatırımlarına son sürat devam etmektedirler.