Widget Image

Şirketimiz 1985 yılında kurulmuş olup, doğruluk çizgisinden sapmadan, dürüst, güvenilir ve sağlam adımlar atarak yoluna devam etmektedir. Hizmet alanı olarak; gayrimenkul, sanayi ve konut arsaları alım satımı, inşaat proje mühendislik hizmetleri vermekte ve prestijli yaşam alanları inşaa etmektedir.

 

1985 yılında sektöre girmiş olan şirketimiz, bu alandaki lider konumunu ve ilk olma özelliğini koruyarak sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Güvenilir, dürüst ve ilkelerinden asla sapmadan her daim üst düzey güven ile sizlere destek sağlamaktan gurur duymaktayız. 0 yerli sermaye ve özgür hizmet anlayışımız ile birlikte sektörün ilk hizmet veren emlak firmalarından biri olarak, bu konuda edindiğimiz tecrübelerle sizlere profesyonel bir destek sunmaktayız.

Sürekli olarak gelişen ve hızlı bir değişim gösteren dünyanın tüm şartlarına ayak uydurarak, attığı sağlam adımlar eşliğinde sektörün tüm ihtiyaçlarını en doğru karşılığını sağlıyoruz. Farklı projelerde arazi derleme çalışmaları, ön fizibilite çalışması; yatırım projelerinin belirlenme aşaması, bu konuda planlama ve yeni yatırım bölgeleri ortaya çıkarma gibi tüm işlemleri bünyemizdeki uzman kadro ile gerçekleştirmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana büyük bir tecrübe sahibi yönetim kurulu ve deneyimli teknik kadro ile birlikte, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak birbirinden farklı projelerde sorumluluk almak suretiyle; nitelikli yapıları üst düzey bir anlayış içerisinde üretmekteyiz.

Misyon

Bugüne kadar elde ettiğimiz sağlam referanslar eşliğinde Trakya bölgesindeki uzman kadromuz ile birlikte inovasyon çalışmaları dahilinde, sizlere en iyi hizmeti sağlamak ve her daim en doğrusunu sunmak için hizmetimizi sürdürmekteyiz. 25 yıllık engin tecrübemiz, dinamik ve işin uzmanı kadromuz ile birlikte, çok sayıda proje uygulamasını üstlenmiş olmakla gurur duymaktayız.

Sürekli olarak gelişim gösteren bu sektör bazında çağa ayak uydurarak, sizlere en doğru projelendirmeleri sağlamayı ve bu konuda en iyi desteği almanızı temel felsefemiz olarak şirketimize yerleştirmiş bulunmaktayız. Ayrıca şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz projeler dahilinde her daim gelen olumlu geri dönüşler ile sizlere bu konuda önemli bir güven de sağlamaktayız.

 

Misyon

Marmara ve Trakya Bölgesi adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalar dahilinde 25 yıllık sektör tecrübemize dayanarak, sizlere en iyi desteği sağlamak için AR-GE çalışmalarımıza devam ediyoruz. Emlak ile birlikte farklı sektörler bazında sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz devam ederken, sektörün önde gelen firmaları arasında güncel konuları sürekli olarak tayin eden bir önderlik altında sizleri en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Gelecekte de bu amacı sürdürmek suretiyle, sektörde bölgesel açıdan lider konumda kalabilmek için aralıksız olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Profesyonel kadromuz ve alanında büyük tecrübe sahibi olan yönetim kurulumuz ile birlikte sizlere her daim en iyi projeleri çıkarmak için sektördeki yenilikleri de devamı şekilde takip ediyoruz.