Widget Image

Şirketimiz 1985 yılında kurulmuş olup, doğruluk çizgisinden sapmadan, dürüst, güvenilir ve sağlam adımlar atarak yoluna devam etmektedir. Hizmet alanı olarak; gayrimenkul, sanayi ve konut arsaları alım satımı, inşaat proje mühendislik hizmetleri vermekte ve prestijli yaşam alanları inşaa etmektedir.

 

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ

AnasayfaBİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ

Profesyonel bir çalışma kapsamında nitelikli hizmet anlayışı ile sektörde sürdürdüğü çalışmaları en iyi şekilde sunan Bağdatlılar Şirketler Grubu, kusursuz bir destek sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana alma çalışmalar dahilinde, yenilikçi düşünceyi her daim odak olarak seçmiş biçimde en iyi hizmet verilmektedir. Alanında büyük bir tecrübe sahip olan uzman kadrosu ve tüm güçlü olanakları ile sektörün lideri olmaktan ayrıca gurur duyar. Grup sinerjisini en iyi şekilde yansıtan ve bu konuda müşterisine güler yüzlü bir hizmeti de esirgemeyen firma bünyesinde, aralıksız olarak en iyi destek sunulmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz müşteri odaklı çalışmalarımız ile birlikte sektörün lideri olarak en iyi hizmeti sağlarken, bu konuda sürekli olarak ar-ge çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Global dünyaya ayak uydurmuş ve sektör adına sürekli olarak yenilikleri her daim takip eden şirketimiz, bu konuda kendisini devamlı güncellemek suretiyle müşterilerine en iyisini sunmaktadır. Özellikle yenilikçi düşünceyi her daim ön plana almış olan çalışmalarımız dahilinde, faaliyette bulunduğumuz sektörler adına; Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar kapsamında olumlu geri dönüşler almaya devam ediyoruz.

Bağdatlar şirketler grubundaki şu an için firmamız bünyesinde bulunan açık pozisyonlar adına [email protected]ğdatlilar.com.tr adresi üzerinden mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Şirketimizdeki farklı pozisyonlar için sizleri de aramızda görmekten gurur duyarız. Detaylı bilgileri iletişim kurmak suretiyle elde edebilir ve açık olan pozisyonlar için CV bırakabilir, detaylar hakkında da mail aracılığı ile bilgi alabilirsiniz.